Vyhrajte 2 lístky na Dni Vianoc v Inchebe

Tradičné Dni Vianoc v Inchebe 2018

Dňa 30.11.2018 začínajú tradičné Dni Vianoc v bratislavskej Incheba Expo Aréne. Návštevníci nielenže prežijú nezabudnuteľnú atmosféru vianočných trhov, ale zároveň majú možnosť nakúpiť vianočné darčeky pre svojich blízkych. Spomedzi širokej ponuky predajcov bude mať na trhoch nezastupiteľné miesto aj luxusná vlasová kozmetika BEAVER PROFESSIONAL.

Vyhrajte 2 lístky na Dni Vianoc 2018

Ak máte záujem stretnúť sa s nami naživo a dozvedieť sa viac o našich produktoch, ponúkame vám možnosť vyhrať 2 lístky na Dni Vianoc 2018. Stačí spraviť objednávku v našom eshope v hodnote nad 10€ a zadať do poznámky k objednávke heslo “súťaž”. Nákup je potrebné uskutočniť do 29.11.2018 (do 12.00 hod.), čím budete automaticky zaradení do losovania o lístky. Výhercov budeme kontaktovať.

Podmienky súťaže

  • nákup v eshope www.beaverprofessional.sk
  • čas nákupu najneskôr do 12.00 hod. dňa 29.11.2018
  • hodnota nákupu vyššia ako 10€
  • pripísaná poznámka k objednávke “súťaž”

 

dni vianoc


Bol pre vás tento článok užitočný? Zdieľajte ho medzi svojimi známymi, ktorým záleží na kvalitnej starostlivosti o vlasy rovnako ako vám. Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.