Skúsenosť zákazníka – šampón s arganovým olejom

V Beaver Professional veríme, že najväčšiu výpovednú hodnotu o našich produktoch majú reálne skúsenosti zákazníkov. Z toho dôvodu sa ich často dopytujeme na spokojnosť a hodnotenie našich produktov. Neskromne musíme uznať, že spätné ohlasy sú v drvivej väčšine prípadov veľmi pozitívne. Aby sme si však spätnú odozvu nenechávali len pre seba, tak sme sa rozhodli zverejniť autentickú recenziu nášho zákazníka na šampón s arganovým olejom (samozrejme s náležitým súhlasom recenzenta). Prajeme príjemné a veríme, že aj mierne zábavné čítanie. 🙂

Skúsenosť zákazníka – šampón s arganovým olejom

Po skúšaní všetkého možného, čo je dostupné na výživu či regeneráciu vlasov, som tento krát zvolil variantu od značky BEAVER, a to šampón z arganového oleja. Ten je pôvodom z Maroka a považuje sa vraj za najkvalitnejší. Nečakal od toho veľa, keďže každá značka prezentuje svoje produkty ako najlepšie. Ako povedal W. Churchill „Z času na čas sa človek potkne o pravdu, ale najčastejšie vstane a ide ďalej.“ Takže uvidíme čo ten „zázračný“ argán spraví mojím jemne zničeným a suchým vlasom, ktoré posledné mesiace pripomínajú skôr balík slamy.

Stav mojich vlasov pred používaním arganového šampónu

Som chlap, na kozmetiku si veľmi nepotrpím. Odjakživa sa snažím a chcem mať dlhé vlasy, keďže to celkovo sedí k môjmu životnému štýlu. Približne každé 2 roky som si svoju hrivu musel ostrihať na krátko, pretože som mal vlasy príliš zničené. Či už boli umyté alebo nie, vzhľadovo vyzerali rovnako. Preto som sa to snažil zmeniť, aby som nemusel zase trpieť syndrómom krátkych vlasov. Je síce pravda, že mnohým ľuďom sa výzor mojich krátkych vlasov páčil, no ja mám svoju pravdu! ? Preskúmal som brehy internetu dúfajúc, že nájdem nejaké čarovné recepty, ktoré zachránia moje dlhé vlasy. A tak nejak som zablúdil na blog značky beaverprofessional, kde som sa dočítal o množstve problémov, ktoré vlasy zažívajú. Najprv som vyskúšal keratínový šampón, mal som ho asi mesiac a zbavil som sa vypadávania vlasov – fakt, kukal som ako puk, ale o tom inokedy. Tento krát sa povenujeme arganu.

1. týždeň – vlasy sú lesklejšie a príjemnejšie na dotyk

skusenosti arganovy olej samponPo prvom týždni som pozoroval, že moje vlasy pomaly získavajú lesk, začínajú mať hladký povrch a sú príjemné na dotyk. Končeky vlasov boli ešte stále ako metly starých materí.

Medzitým som si o tom argane aj čo-to naštudoval, lebo po nociach nemám čo robiť a spánku sa nechce ku mne zavítať. Takže ako som naznačil už skôr, pochádza z Maroka a je považovaný za ten najlepší olej na vlasy. Argan je vlastne orech, ktorého treba mať 30 kíl, aby vznikol 1 liter oleja. Preto je šampón s arganovým olejom o niečo drahší než bežné šampóny a oleje na vlasy. Obsahuje veľa antioxidantov a vitamínov a je vraj ako stvorený na regeneráciu vlasov, nechtov, pokožky. V Maroku je dokonca aj bežnou súčasťou kuchyne (teraz píšem o oleji, nie o šampóne). ?

2. týždeň – rozštiepené konce vlasov sú minulosťou

Po dvoch týždňoch vyzerajú moje vlasy o dosť zdravšie. Konce vlasov sa začali „uzdravovať“ a z mojej metly sa pomaly stáva niečo oku príťažlivejšie.

4. týždeň – zázrak sa stáva skutočnosťou

Tretí týždeň som preskočil schválne, aby som si vedel lepšie porovnať efekt a musím povedať, prekvapilo ma to. Najprv som si myslel, že zažívam len nejaký placebo efekt, resp. že kolegyňa sa mi chce dvoriť, tak mi dala pár komplimentov. Ale nie, po mesiaci používania arganového šampónu sa moje vlasy pretransformovali z Gargamela na žiarivého rytiera v lesklej zbroji. No čo, občas mám o sebe trošku prehnané predstavy, ale teraz vážne.

Efekt arganového šampónu – záverečné zhodnotenie

Vyschnuté vlasy – už nie; mám ich zdravé, živé a lesklé.
Končeky vlasov – metlu som vyhodil von oknom a už nikdy sa po ňu nechcem vrátiť. ?

Taktiež môjmu každo-rannému trápeniu sa s kefou v ruke pri rozčesávaní odzvonilo. Ten kto má suché vlasy vie o čom hovorím.

Takže záver: Z heretika sa stal veriaci. Argan od beaverprofessional mi dokázal, že sa oplatí priplatiť za vec, ktorá reálne funguje. Som milo prekvapený a hlavne šťastný, že mám aspoň o jednu starosť vo svojom hektickom živote menej. ?


Bol pre vás tento článok užitočný? Zdieľajte ho medzi svojimi známymi, ktorým záleží na kvalitnej starostlivosti o vlasy rovnako ako vám. Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.