Recenzia – Sérum s argánovým olejom

V tejto recenzii sa zameriame na sérum z argánového oleja značky BEAVER PROFESSIONAL, a to konkrétne na jeho priaznivé účinky. Najprv sa vám však pokúsime priniesť pár užitočných informácií o argánovom oleji ako takom.
Extra panenský arganový olej je lisovaný z prvých plodov orecha Arganu. Tento veľmi vzácny a mimoriadne cenný olej je 100% prírodná organická látka bez konzervantov. Pre jeho silné regeneračné, liečebné, protizápalové a antibakteriálne účinky sa mu hovorí aj tekuté zlato, alebo marocké zlato. Na svete sa používa po celé stáročia pri varení, liečení a aj na kozmetické účely.
Plody argánu na strome
Foto: plody argánového oleja, zdroj: www.orienthouse.sk

Okrem toho, že argánový olej sa môže používať aj na vnútornú konzumáciu, veľmi priaznivo pôsobí na pokožku a vlasy. Arganový olej sa vyznačuje aj nezvyčajne vysokým množstvom vitamínov A, E a F. Takmer zázračné účinky tohto výlučne prírodného produktu prispievajú k dobrému zdraviu a ochrane pokožky pred škodlivými vplyvmi znečisteného životného prostredia.

Sérum s argánovým olejom značky BEAVER PROFESSIONAL by nemalo chýbať v žiadnej domácnosti. Je výborným spoločníkom pri používaní šampónu a kondicionéru pre hustejšie vlasy s keratínom.

Keďže v našom eshope je to relatívne nový produkt, rozhodli sme sa ho vyskúšať za vás.

Sérum z argánového oleja 50 ml aj s krabičkou

Sérum s argánovým olejom značky BEAVER PROFESSIONAL sa predáva v 50 ml balení. Tým, že je to malá praktická flaštička, nie je problém si ju vziať kamkoľvek na cesty. Olejové sérum je stredne husté a veľmi príjemne vonia. Súčasťou balenia je pumpička na jednoduchú aplikáciu a ochranný vrchnák.

Argánové sérum by sme mali aplikovať po umytí vlasov. Jedným stlačením pumpičky si do dlane aplikujeme sérum, ktoré sa snažíme rozmasírovať do vlasov a pokožky hlavy. Pravdaže nie sme všetci rovnakí… Máme dlhé aj kratšie vlasy, husté či menej husté… Ak je to potrebné, aplikujte zo séra do vlasov viac.

Olejové sérum sa v podstate okamžite po aplikácii absorbuje do vlasov. Neobsahuje žiadne sulfáty, parabény, minerálne oleje, etylenoxid a ani fosfát. Zmäkčuje hrubé, ťažko tvarovateľné vlasy a obnovuje ich prirodzený lesk. Zároveň uľahčuje prácu s vlasmi pri ich stajlovaní.

Ochraňuje vlasy proti UV žiareniu a iným poškodeniam. Aplikácia pred farbením vlasov pomáha zlepšiť absorpčnú schopnosť vlasov pri farbení, čo zapríčiňuje hlbšiu a kvalitnejšiu farbu.

Ak ešte stále uvažujete, či argánové sérum vyskúšať, tento blok by vám mal pomôcť pri rýchlom rozhodovaní. Na našom eshope ho môžete kúpiť za výbornú cenu 20 eur. Vydrží približne tri mesiace pri používané 3 – krát do týždňa .

Objednať si ho môžete tu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.