Recenzia – keratínové vlákna BEAVER PROFESSIONAL

Značka BEAVER PROFESSIONAL je celosvetovo známou značkou, ktorá pred pár mesiacmi prišla aj na Slovensko. Okrem intenzívnej a kvalitnej starostlivosti, ktorú výrobky svojim používateľom ponúkajú, je táto značka cenovo dostupná.

Nie každému genetika nadelila husté, hrubé, kvalitné a neštiepivé vlasy. Na mnohých z nás vplýva každodenný stres, vlasy sú oslabené rôznymi vplyvmi počasia, kojace matky majú problémy s ich nadmerným vypadávaním, nepomáha im ani časté farbenie či používanie kozmetických prípravkov so silikónmi a parabénmi. Každý z nás už vo svojom živote prekonal obdobie, kedy nebol úplne spokojný so svojimi vlasmi… Sú medzi nami dokonca takí, ktorí z rôznych dôvodov vlasy strácajú, a na ich pokožke hlavy sa tvoria lysiny a prázdne miesta. Presne takým ľuďom bude venovaný dnešný blog, v ktorom si predstavíme keratínové vlákna značky BEAVER PROFESSIONAL.

Určite nám dáte za pravdu, že problémy s vypadávaním vlasov a tvorbou plešiny často vyvrcholia do úplnej straty sebavedomia a sebadôvery . Presne pre takýchto ľudí sú určené keratínové vlákna značky BEAVER PROFESSIONAL, ktoré ponúkajú okamžitú nápravu celkového vzhľadu.

Pre ľudí, ktorí majú riedke miesta na hlave, konečne prichádza cenovo dostupné riešenie v podobe keratínových vlákien. Keratínové vlákna sú vo forme farebného prášku vyrobené tak, aby vďaka statickej elektrine priľnuli na vaše vlasy. Porovnanie stenčených vlasov s vlasmi na ktoré boli aplikované keratínové vlákna

Zaplnia riedke miesta, a po aplikácii fixačného spreja zostanú tam kde majú až do ďalšieho umytia. Sú vhodné pre pánov, ktorí trpia rednutím vlasov, alebo pre dámy, ktoré neoplývajú hustými a kvalitnými vlasmi.

V prípade žien sú keratínové vlákna často používané pri spoločenských udalostiach, svadbách či foteniach, kedy svojim nositeľkám dodajú stratené sebavedomie. Ich aplikácia je veľmi jednoduchá a rýchla (viac o aplikácii vlasových vlákien).

Prášok je tvorený z malých keratínových vlákien, ktoré sú vyrobené z prírodných proteínov. Účinok vyzerá prirodzene a je pre iných ľudí neviditeľný. Vlasové vlákna zostávajú po aplikácii na svojom mieste po celý deň, a obzvlášť po aplikácii fixačného spreja na vlasové vlákna sú odolné proti vetru, dažďu a potu.

 Názorná ukážka pred a po aplikácií keratínových vlákien u muža Názorná ukážka pred a po aplikácií keratínových vlákien u muža Názorná ukážka pred a po aplikácií keratínových vlákien u muža

Aplikácia keratínových vlákien na problematickej pokožke hlavy.

Na uvedenej fotografii môžete vidieť neuveriteľný efekt, ktorý používateľ dosiahne už za niekoľko minút. Jednoduchú aplikáciu keratínových vlákien si môžete pozrieť aj na priloženom videu.

Keratínové vlákna značky BEAVER PROFESSIONAL sú dostupné v deviatich odtieňoch. Ak odtieň vašich vlasov úplne nesedí s farbami v ponuke – nezúfajte. Keratínové vlákna sa dajú aplikovať vo viacerých odtieňoch pre prirodzenejší vzhľad

Keratínové vlákna s farebnou škálou

Keratínové vlákna BEAVER PROFESSIONAL, dostupné odtiene

Určite vás upúta cena produktu, ktorá je až do konca novembra znížená o 20 % V ďalšom blogu si napíšeme viac o šampóne a kondicionéri BEAVER PROFESSIONAL pre hustejšie vlasy s keratínom.

Objednávať môžete tu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.