Prvá pomoc pre vlasy po lete

S príchodom leta si užívame teplo, slnko, vodu a dovolenky. Veľkú časť voľného času sa snažíme tráviť vonku, avšak často si neuvedomujeme, ako naše vlasy v lete trpia.

Žena utekajúca cez pšeničné pole

Slnko, vlhko či pot sú vonkajšie vplyvy, ktoré v lete takmer sústavne pôsobia na naše vlasy. Nadmerné množstvo slnečného žiarenia vlasy vysušuje, a tie sa potom lámu. Strácajú tak živiny v snahe vyvážiť chýbajúce vitamíny.

Netreba však vešať hlavu. V dnešnej dobe existuje množstvo výrobkov v podobe rôznych prírodných domácich receptov alebo overených produktov od svetových značiek. Tieto výrobky pomôžu prinavrátiť vlasom lesk a žiarivú farbu.

Ak sú aj vaše vlasy po lete vysušené a bez lesku, nechajte sa inšpirovať niektorým z našich výrobkov.

Keratín – keratín je bielkovina, ktorá tvorí až 90% nášho vlasu. Ak je keratín neporušený, je nielen elastický, ale aj vode odolný. V našej ponuke nájdete šampón a kondicionér s vysokým obsahom prírodného keratínu vo variante 200 ml alebo 410 ml. Svojím zložením vytvárajú optimálne prostredie pre rast nových vlasov a uľahčujú ich rozčesávanie.

Marula Oil

Produkty z Marula Oil dostupné na Slovensku od BEAVER PROFESSIONAL

Marula je plod z Južnej Afriky, hojne využívaný v kozmetickom priemysle. Olej z maruly je bohatý na vitamíny C a E, no predovšetkým na nenasýtené mastné kyseliny. Jeho zloženie z neho robí skvelý antioxidant, ktorý nezaťažuje vlasy, a tie sa vďaka nemu nemastia. V našej ponuke nájdete šampón a kondicionér v balení 350 ml a 730 ml, alebo cestovné balenie (60 ml a 40 ml). V ponuke máme tiež masku z Marula Oil v balení 250 ml pre dlhodobú ochranu vlasov.

Argan Oil z Maroka -Argan Oil je vďaka svojej farbe a množstvu benefitov, ktoré ponúka, tiež označovaný ako “tekuté zlato”. Samotný olej obsahuje antioxidanty, vitamín E a základné mastné kyseliny. Svojím zložením vlasy zvláčňuje a zanecháva ich pružné a žiarivé. V ponuke nájdete šampón a kondicionér v balení 350 ml, alebo cestovné balenie (60 a 40 ml). Ponúkame tiež sérum z arganového oleja (50 ml) vhodné na ošetrenie rozštiepených končekov.

Tea Tree produkty od značky BEAVER PROFESSIONAL dostupné na Slovensku

Tea Tree – Olej z čajovníka je nesmierne efektívny pri starostlivosti o vlasy a pokožku hlavy. Má protizápalové účinky a pomáha v boji proti lupinám. Ošetruje vlasy a dodáva im zdravý vzhľad. V ponuke nájdete šampón (600 ml), sprchový gél (600 ml) a kondicionér (250 ml).

Samozrejme, existujú aj rôzne domáce a prírodné materiály na zlepšenie kvality vlasov, napríklad olivový olej, med, žĺtka alebo banán. Príprava zábalu z jednej z týchto ingrediencií nestojí veľa času ani peňazí a pripravíte si ju rýchlo v pohodlí domova. Prečítajte si náš nasledujúci článok o rôznych zábaloch vyrobených po domácky.

Pripravil:
Marketingové oddelenie
BEAVER PROFESSIONAL

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.