O nás

História & vízia spoločnosti
BEAVER PROFESSIONAL


Značka svetového formátu

BEAVER PROFESSIONAL je značka svetového formátu, ktorej produkty sú rozšírené vo viac než 60 krajinách, na 3 kontinentoch a tešia sa obľube niekoľkých miliónov pravidelných užívateľov.

beaver professional o nás

BEAVER PROFESSIONAL Slovakia

V roku 2017 boli produkty vlasovej kozmetiky BEAVER PROFESSIONAL predstavené aj na Slovensku, čím vzniklo zastúpenie BEAVER PROFESSIONAL Slovakia. Netrvalo dlho a luxusná vlasová kozmetika si získala popularitu aj na slovenskom trhu. Obzvlášť veľkej priazni sa teší keratínová produktová rada, ktorá má nezastupiteľné miesto pri regenerácii vlasových vlákien a zvyšovaní kvality vlasov.

Okrem nášho internetového obchodu nájdete produkty luxusnej vlasovej kozmetiky BEAVER PROFESSIONAL aj v sieťach lekární po celom Slovensku. Zastúpenie v lekárňach je zároveň zárukou toho, že produkty BEAVER PROFESSIONAL sú viac než len bežnou vlasovou kozmetikou. V prípade, že máte záujem bližšie sa oboznámiť s produktami BEAVER PROFESSIONAL a prezrieť si ich naživo, prikladáme zoznam lekární, ktoré sú našimi oficiálnymi partnermi – Zoznam lekární s kozmetikou BEAVER PROFESSIONAL.

Naše hodnoty a vízia

My, v spoločnosti BEAVER PROFESSIONAL Slovakia veríme, že profesionálnu starostlivosť o vlasy prostredníctvom luxusnej kozmetiky si zaslúži každý. Práve preto sa vám snažíme byť vždy na blízku. Pravidelne organizujeme rôzne promo akcie nielen v partnerských lekárňach, ale aj na kozmetických kongresoch či konferenciách a v sieťach obchodných reťazcov. Môžete sa tak dozvedieť viac informácií o našich produktoch, hodnotách a poslaní. Taktiež radi prijmeme spätnú väzbu od vás, vďaka čomu efektívne skvalitníme naše služby a poskytneme vám maximálnu podporu pri starostlivosti o vlasy.

Staňte sa aj vy súčasťou našej komunity

katalógový predaj beaver
Od septembra 2018 sme otvorili naše brány a umožnili stať sa oficiálnou Beaverkou / Beaverom každému.

Od 1. septembra 2018 sme sa rozhodli byť ešte bližšie k vám a spustili sme katalógový predaj. Po osobnom stretnutí a sprostredkovaní základných informácií sa stávate členom nášho teamu – oficiálnou beaverkou / beaverom. Naše produkty sa tak pre vás stanú ešte dostupnejšie, a vy môžete nakupovať s výraznými zľavami.

Taktiež môžete produkty distribuovať aj svojim známym, či budovať vlastnú štruktúru beaveriek / beaverov, a riadiť si tak kariérny rast podľa vlastného uváženia. Viac informácií o možnostiach zapojenia sa do našej komunity sa dozviete na stránke Pridaj sa k nám.