Môj košík |Zákaznícka Zóna

Návody a postupy

Riešenia a postupy

Keratínové vlákna na budovanie vlasov

1 2

Pre koho a načo sú vlasové vlákna najvhodnejšie?

Vlasové vlákna sú kozmetickým riešením na maskovanie straty vlasov alebo rednutie vlasov. Vlasové vlákna zaisťujú silnejšie a plnšie vyzerajúce vlasy. Môžu byť použité v prípade nízkej hustoty vlasov, tenkých vlasov, miestneho plešatenia, ako sú miesto nad čelom a temeno hlavy. Vlasové vlákna sú vhodné pre mužov aj ženy a môžu byť použité ako pre dlhé tak aj pre krátke vlasy.

Je dôležité, že sa vlasové vlákna vedia prilepiť k existujúcim vlasom. V prípade extrémne krátkych vlasov alebo plešiny bez žiadnych vlasov, nemajú vlasové vlákna dostatočnú priľnavosť. V prípade plešiny alebo vôbec žiadnych vlasov vlasové vlákna jednoducho ležia na hornej časti pokožky hlavy, čím je toto miesto menej viditeľné, avšak poskytuje to menej „plnší“ vzhľad a môže to vyzerať neprirodzene.

Vlasové vlákna môžu byť taktiež použité na úpravu výrastkov pri nafarbených vlasoch, aj keď vlákna, neboli špecificky navrhnuté pre tento účel.

Vlasové vlákna môžu byť dokonale využité spolu s našimi ostatnými produktmi. Vlasové vlákna zakryjú tenšie vlasy, a v kombinácii s keratinovým zahusťovacím šampónom, kondicionérom atď., môže byt vypadávanie vlasov zredukované a ich rast stimulovaný.

 

Čo presne sú vlasové vlákna?

Vlasové vlákna sú vyrobené z keratínu, z rovnakého prírodného proteínu, z akého sa skladajú aj vlasy. Vlasové vlákna vyzerajú ako skutočné vlasy a sú neviditeľné pre ostatných ľudí. Vlákna vyzerajú trochu ako prášok, ale pod mikroskopom môžete vidieť, že sú to mikroskopické nanovlákna.

Vlákna priľnú k dostupným vlasom pomocou statickej elektriny, ako by boli malé magnety. To znamená, že aj ten najtenší vlas sa premení na plnší a hustejší vlas. Tým vlasy začnú vyzerať celkovo plnšie a redšie miesta budú menej viditeľné.

 

Ako používať vlasové vlákna?

Vlasové vlákna sa ľahko aplikujú držaním fľaštičky hore dnom a pretrepaním zľahka nad oblastami, ktoré si vyžadujú liečbu. Počas niekoľkých sekúnd, tisíce maličkých vlasových vlákien sa zmieša s vašimi vlastnými vlasmi.

Po nanesení musia byt vlákna rozprestrené ľahkým poklepaním vlasov s končekmi prstov.

Vlasové vlákna sú k dispozícii v 9 farbách. Objednajte si farbu, ktorá sa najviac podobá svojou farbou na farbu vašich vlastných vlasov. Keď máte farbu vlasov, ktorá spadá medzi dve dostupné vlasové farby, zmiešanie dvoch farieb vám dá najprirodzenejší výsledok.

Pri správnej aplikácii, vlákna zostanú na svojom mieste po celý deň. Obzvlášť keď sa použije fixačný sprej na vlákna. Tým sa zabezpečí zlepšené priľnutie vlákien na vlasy a extra silná fixácia, takže si môžete byť 100% istý, a to aj v daždi a vo vetre. Vlasové vlákna sú umývateľné so šampónom. Prečítajte si návod na obsluhu nižšie, presná aplikácia krok za krokom.

 

Výsledky

Vlasové vlákna zaisťujú silnejší a plnší vzhľad vlasov a maskujú oblasti na hlave, kde rastie menej vlasov / alebo tenšie vlasy. Vzhľadom k tomu, že vlasové vlákna sú vyrobené z keratínu, ľahko sa dajú zmiešať s vlastnými vlasmi pre prirodzený vzhľad.

Použitie bude jednoduchšie a rýchlejšie po nejakej praxi. Preto si tipy a informácie na tejto stránke pozorne prečítajte pre uspokojivý konečný výsledok.

 

Návod na použitie

Dobrá príprava je veľmi dôležitá. Aplikovanie vlasových vlákien prebieha v niekoľkých jednoduchých krokoch. To je stručne vysvetlené nižšie. Máte ešte nejaké otázky aj po prečítaní týchto krokov? Pokračujte v čítaní pod 4. krokom, nájdete tam veľmi rozsiahle pokyny pre užívateľov a rady.

Príprava

  • Vyberte si tú správnu farbu vlasových vlákien. V prípade potreby kombinujte dve farby pre najlepší výsledok.
  • Uistite sa, že vlasy sú suché, keď sa aplikujú vlasové vlákna.
  • Ak používate gél, aplikujte ho pred použitím vlasových vlákien a nechajte gél najprv správne zaschnúť.
  • Upravte si vlasy

3

1.krok

Odskrutkujte ochranný kryt, jemne pretrepte fľašu vlasových vlákien hore a dole a posypte vlasové vlákna na požadované miesta na hlave, kým kožu už nie je vidieť. Ak je to žiaduce, všetky vlasy môžu byť liečené.

Je lepšie používať menej vlasových vlákien ako príliš veľa. Preto je najlepšie aplikovať vlasové vlákna v niekoľkých fázach, než veľa vlákien v jednom kroku.

Ak používate kombináciu dvoch farieb, začnite s najtmavšiou farbou.

2.krok

Pozrite sa na výsledok. Ak je to potrebné, naneste ďalšiu vrstvu vlasových vlákien, až kým sa nedosiahne požadovaný výsledok. Taktiež môžete jemne a povrchne prečesať vlasy pomocou prstov alebo hrubej kefy.

3.krok

Naneste držiaci sprej na vlasové vlákna na ošetrené oblasti / alebo všetky vlasy. Udržujte vzdialenosť asi 30 cm, keď to robíte. Vlasové vlákna môžu zostať na svojom mieste po celý deň. Vlasové vlákna môžu byť umyté pomocou umytia vlasov šampónom.

4.krok

Vychutnajte si hlavu plnú vlasov!

 

Chcete sa dozvedieť viac o používaní vlasových vlákien? Čítajte viac nižšie.

 

Praktická aplikácia / aplikácia na vlasy

Jemne nasypte vlákna tak, že sa ľahko rozprestrú na existujúce vlasy. Nastajlujte vlasy podľa potreby. Je veľmi dôležité aby boli vlasové vlákna aplikované na úplne suché vlasy. V prípade, že používate gél, je nutné ho použiť pred aplikáciou vlasových vlákien a počkať kým úplne uschne.
Odskrutkujte veko fľaše s vlasovými vláknami. Potom uvidíte veko s malými dierkami. Podržte fľašu, s otvorom plno mieriacim smerom dole, nad oblasť ktorú chcete pokryť a zatraste s fľašou hore dole. Nasypte vlasové vlákna na žiadanú oblasť kým nie je viac vidno kožu. Druhú ruku použite na presnú aplikáciu a použite zrkadlo aby ste videli ktoré oblasti potrebujú väčšie zahustenie. Nie je problém ak sa vlákna dostanú do okolitých vlasov, nebudú viditeľné. Ak je to nutné, použite vlasové vlákna so zaklonenou hlavou ako prevenciu pred vniknutím vlákien do vašich oči. Pri aplikácii vlasových vlákien na prednú časť, vystrite palec a ukazovák a umiestnite ruku na vaše čelo, tesne pod vlasovú líniu. Týmto spôsobom si ochránite čelo a tvár pred zašpinením od vlasových vlákien. Menej časté používanie spôsobí lepšie výsledky. Aby ste sa uistili že neaplikujete príliš veľa vlákien pri čom vzniká nežiadané zahustenie a neprirodzený vzhľad, nanášajte vlákna vo vrstvách (v niekoľkých „štádiách“).

Na záver sa pozrite do zrkadla. Pokračujte v plnení vlasov ak je to nutné. S trochou viac skúseností budete schopní vykonať aplikáciu bez pozerania sa do zrkadla.

Ošetrené miesto zľahka a povrchovo pošúchajte rukami alebo jemnou kefou.

Ak vlasy stále nie sú dostatočne plné, môžu byť viac naplnené s extra vlasovými vláknami a byt upravené rukami alebo hrebeňom.

Ak je to žiadané, aplikujte držiaci sprej na vlasové vlákna od Beaver Professional na ošetrené oblasti. Pri tomto udržujte vzdialenosť cca 30 cm aby sa sprej ľahko a rovnomerne rozptýlil na vlasy a vlasové vlákna.

Taktiež si pozrite našich 10 tipov na používanie vlasových vlákien pre najlepšie výsledky.

Máte otázky o vsunutí vlasových vlákien o vašej dennej rutiny ? Napríklad či môžete spať alebo cvičiť s vlasovými vláknami ? Prečítajte si viac nižšie.

 

Denné používanie vlasových vlákien

 

Vhodné na celý deň

Vlasové vlákna, rovnako ako stylingové prípravky, zostávajú vo vlasoch po celý deň po aplikácii. Môžu byť opláchnuté vodou a šampónom. Starostlivo kontrolujte naše tipy na tejto stránke pre dosiahnutie optimálnych výsledkov.

Vlasové vlákna držia na vlasoch dobre. Pomocou fixačného spreja zlepšite priľnavosť vlákien do vlasov, vlákna sú potom tiež odolnejšie proti vetru a dažďu.

Umývanie vlasov

Vlasy možno umývať pred použitím vlákien. Uistite sa, že vlasy sú úplne suché pri použití vlákien, potom sa vlasové vlákna rovnomerne rozprestrú na vlasy. Pokiaľ máte vlasové vlákna vo vlasoch a umyjete si vlasy, vypláchnete tým vlasové vlákna. Dokonca aj keď ste použili fixačný sprej; sprej vydrží kontakt s dažďom, ale nemôže zvládnuť veľké množstvo vody.

Česanie vlasov

Odporúča sa nastajlovať vlasy s hrebeňom pred použitím vlasových vlákien. Keď ste použili vlasové vlákna, môžete povrchovo hrubou kefou učesať vaše vlasy, alebo ich upraviť rukami. Keď ste použili fixačný sprej, vlasy môžu byť učesané po uschnutí nastriekaného spreja, pre jemnejšie vyzerajúci výsledok. Sprej drží vlákna na svojom mieste.

Použite spolu s gélovými / stylingovými produkty

Spojenie medzi gélom a vlasovými vláknami je možné, ale majte na pamäti, je možné dosiahnuť menej dobre vyzerajúci výsledok.

Keď používate gél, aplikujte ho pred použitím vlasových vlákien a nechajte ho poriadne zaschnúť pred aplikovaním vlasových vlákien. Ak nebude gél riadne zaschnutý, bude ťahať vlasové vlákna preč od vlasov a vlasové vlákna sa začnú lepiť o seba.

Alternatívy, ako je vosk, v malých množstvách, by mohli byť použité po nanesení vlákien, pretože to nebude robiť vlasy mokrými. Laky na vlasy môžu byť použité, ak nie sú použité v tak veľkom množstve, po ktorom by sa vlasy stali vlhkými.

Pre dosiahnutie najlepších výsledkov, odporúčame používať iba držiaci sprej na vlasové vlákna. Sprej prilepí vlasové vlákna na vlasy, bez toho aby ich zotrel. Okrem toho sprej zafixuje vlasy tak, že si udržia svoj štýl. Držiaci sprej na vlasové vlákna obsahuje zložky, ktoré vyživujú vlasy a vlasové vlákna.

 

Plávanie a cvičenie s vlasovými vláknami

Vlasové vlákna môžu vyblednúť alebo sa začať zhlukovať, keď sú vlasy príliš vlhké. Dalo by sa v podstate s vláknami cvičiť, ale sú menej odolné voči ťažkému poteniu. Pomocou fixačného spreja zostávajú vlákna na svojom mieste, keď zvlhnú, ale rovnako ako každý iný stylingový prípravok, zmyjú sa pri plávaní a v prípade silných dažďov alebo silného potenia.

Chôdza / jazda na bicykli cez dážď a vietor

V prípade ľahkého až stredného dažďa a vetra, vlasové vlákna zostanú na svojom mieste, ak bol použitý fixačný sprej. Ak sprej použitý nebol, vlákna sa tak jednoducho z vlasov pri vetre alebo daždi nezmyjú, ale šanca, že sa to stane sa zvýši. Tak ako v prípade silných dažďov, tak aj pri umývaní vlasov: vlákna nie sú tomuto odolné.

Vymývanie vlasových vlákien

Všetky vlasové vlákna umyjete z vlasov šampónom.

Spánok s vlasovými vláknami

Je možné spať s vlasovými vláknami. Avšak je pravdepodobné, že vlasové vlákna sa uvoľnia v priebehu spánku a môžu skončiť na vankúši. Odporúčame umyť vlasy pred spaním.

Skladovanie fľaše s vlasovými vláknami

Vlasové vlákna sa často používajú v kúpeľni. Toto odporúčame robiť, keď kúpeľňa už nie je vlhká od sprchovania. Pri nanášaní sú vlasové vlákna citlivé na vlhkosť, takže je možné, že sa vo vlhkom prostredí začnú zhlukovať dohromady. Ďalej odporúčame riadne uzavrieť fľašu vlasových vlákien a uskladniť fľašu na suchom mieste, najlepšie mimo kúpeľňu alebo za dvierkami skrine. Fľaša je ľahko uzatvárateľná, ale v dlhodobom horizonte sa môže vlhkosť dostať do fľaše.


Získajte až 20% uvítaciu zľavu na naše produkty do konca novembra 2017. S použitim kupónu "beaver20", sa Vám zľava automaticky odpočíta z výšky Vášho nákupu :).
+ +

Design and Code by Slovaknet.eu